Pratik Güzellik Hileleri

Pratik Güzellik Hileleri

Güzelliğiniz küçük ayrıntılara dikkat ettiğinizde daha çok ortaya çıkacak. Güzelliğinde hilelerini bulduk merak ediyor musunuz? Hemen anlatmaya başlıyorum. Tel tokaları kurtarıcı tokalardır. Tel tokayı doğru kullanmayı biliyor musunuz? Tırtıllı yeri alta gelecek biçimde kullanın. Bir çok saç modelini yaparken yardımcınız olan tel tokalar evde aradığınızda bulamıyorsanız bendensiniz farklılık mı katmak istiyorsunuz hiç saç tebeşirlerini denediniz mi? Saçlarınıza istediğiniz rengi vermeyi sağlayan yıkayınca etkisini kaybeden bu saç tebeşirlerine bayılacaksınız. Saçlarınızı çok çabuk mu yağlanıyor kurtarıcınız wowenist tüyo şampuanlarını kullanarak saçlarınıza hem de hacim vermiş olursunuz. Kuru şampuan artık sizin yağlı saçlarınızla mücadele edecek. Saç bantları ile saçınıza topuz yapmayı denediniz mi ? farklı bir imaj yaratmak için yapılacak en güzel hilelerden biri.

Saçlarınızın daha uzun mu görünmesini istiyorsunuz hemen sihirli elleriniz ile bunu yapmak mümkün ister kaynaklar ile ister saçlarınızı önce alttan toplayıp sonra üstten toplayarak uzun saç görünümü verebilirsiniz. Saç spreylerini direk saça uygulamak yerine elinize sıkıp sonra saçınızda istediğiniz yere uygulamak daha iyi sonuç verecektir. Dudaklarınız çok mu ince dudak kalemleri ile doğru kulanım ile dudaklarınızı kalın bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Dudaklarınızın dış kısma taşımadan dikkatlice sürün. Dudak kaleminiz ile ruj renginizin aynı olmasını sağlayın. Dudaklarınızın ışıltılı olması da büyük görünme hilelerindendir. Bu yüzden lip glosslar kullanabilirsiniz. Sizin hileniz hangisi

Bir önceki yazımız olan Saç Rengine Göre Allık Nasıl Sürülür ? başlıklı makalemizde allık, allık nasıl sürülür ve allık sürmek hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ