Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri

Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kaldı. Uzun yıllardır birlikte olduğunuz ya da yeni çıkmaya başladığınız adama hediye almak için heyecanlandığınızı biliyoruz. Peki, para verip satın almak mı yoksa kendi ellerinizle bir şeyler hazırlamak mı? Aslında bu sorunun cevabı, karşınızdaki kişiye verdiğiniz değere ya da ilişki sürenize göre değişiklik gösterebilir. Henüz 1 aydır çıktığınız bir adama saatlerce uğraşılmış bir kutu hediye etmek, karşınızdaki kişinin gözünü korkutabilir. Yine de önerileri arayanlar için biz bazı seçenekleri bir araya getirdik, size uygun olanı aralarından seçebilirsiniz…

İsme Özel Şarap Kadehleri

sevgililer-gunu-hediye-onerileri-

Üzerine istediğiniz harfi işletebileceğiniz şarap kadehleri, Sevgililer Günü’nde aldığınız hediyeyi onu düşünerek aldığınızı gösterecek. Bir mağazaya girip kazak almaktan daha özenli bir hediye…

Anılar Kutusu

sevgililer-gunu-hediye-onerileri-2

Biraz klasikleşmiş olabilir ancak modasının hiç geçmeyeceğini söyleyelim. Uzun süreli ilişkiler için iyi bir hediye önerisi. Birlikte çektirdiğiniz fotoğraflar, gittiğiniz ilk sinemanın bileti, çıktığınız ilk tatilden kalma midye kabukları, evinizde kaldığında size bıraktığı not, alışkanlıklarınız ile ilgili birkaç küçük eşya ve beraberinde ona yazacağınız bir mektup ya da akrostij ile anılar kutusu, sevgililer günü hediyesi olarak iyi bir seçim.

Resimli Telefon ya da Tablet Kılıfı 

sevgililer-gunu-hediye-onerileri-3

İkinizin adını ya da fotoğrafını bastıracağınız telefon ya da tablet kılıfı ile her baktığında sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Oldukça romantik bir hediye olacağı kesin.

Çikolata Paketi 

sevgililer-gunu-hediye-onerileri-4

Ofisine göndereceğiniz romantik bir çikolata kutusu, onun da çok hoşuna gidecek.

Bir önceki yazımız olan Kaç Defa Aşık Olunur? başlıklı makalemizde insan 1 kere aşık olur, insan hayatta kaç kez aşık olur ve insan kaç kez aşık olur hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ