Şık Bayan Bluz ve Gömlek Modelleri

Şık Bayan Bluz ve Gömlek Modelleri

Şık olmak bayanların en çok istediği şeydir. Erkekler için de şık olmak önemli olsa da bayanlar için ayrı bir yeri vardır. Dişiliğin getirdiği bir mükemmel görünme isteği vardır. Erkekler bir hafta aynı kıyafeti giyse rahatsız olmazken bayanlar aynı kıyafeti iki gün giymez. Hele de giydiği kıyafetten başka bir bayan da giymişse günün felaketi demektir. Pişti olmak hiçbir bayanın hoşuna gitmez. Bu yüzden en farklı, kimsede olmayan kıyafetleri bulmak için araştırma yapılır. Tüm mağazalar gezilir, internette gezinilir. Herşey farklı bir şıklığı yakalamak içindir. Bu talebin farkında olan firmalar yepyeni modellerle bize şıklık sunarlar. Bize de en şık kıyafetleri seçmek kalır.

Yaşımız kaç olursa olsun bluz ve gömlekler en çok tercih edilen kıyafetlerdir. İş ortamında gömlekler ve bluzler en büyük kurtarıcımızdır. Pantolon giysek de etek giysek de gömlekler ve bluzler uyum sağlayacaktır. Eğer yaz ayındaysak bluz ve gömlekleri salaş seçebilirsiniz. Gömlek ve bluzlerin kumaşı da önemlidir. Kumaşların ince kalınlığına göre yaz ve kış ayında giyilebilir.

Tek renk gömlekler ve bluzler vardır. Sadelikten hoşlananlar için tek renk kıyafetler kurtarıcıdır. Renkli ve desenli bir pantolon giydiyseniz üstünüze tek renk bir gömlek yada bluz giyebilirsiniz. Eğer altınıza tek renk, sade bir pantolon giyiyorsanız üstünüze renkli, desenli bir gömlek ve bluz giyebilirsiniz. Zıtlıkların uyumundan bu şekilde yararlanılabilir. Gömleği ve bluzu doğru seçersek şık olmanın kapılarını açabiliriz. Gömleği dar sevenler için özel dikilen gömlekler de vardır.

 

Bir önceki yazımız olan Nikah Elbisesi Modelleri başlıklı makalemizde bayan elbise, kadın elbise ve nikah elbisesi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ