Siyah Elbiseye Makyaj

Siyah Elbiseye Makyaj

Giyim ve makyajın uyumu son derecede önemlidir. Bayanlar giysilerinin renklerine ve kullandıkları şekillerine göre makyaj tonlarını tercih etmektedirler. İlk olarak cilt ton tipini ve tonlamasını bilen bayan bir sıfır önde bu işlemlere başlamış demektir. Ardından giyeceği kıyafete karar veren ve bu kıyafete uygun olan bir makyaj yapan bayanda aynı şekilde bir sıfır daha öne geçecektir. Siyah, asaletin rengidir ve hemen hemen her bayanda son derece şık bir görünüm elde edilmesine neden olacaktır. Özel bir davete gidecek olan bir bayanın yapması gerekiyorsa ve bu makyajın da ağır bir makyaj olması lazımsa tercih edilecek olan siyah kıyafet mükemmel bir seçim olacaktır.

Siyahın asaleti ile donanan bir bayanın uygulayacağı buğulu bir far ardından üzerine çekilen incecik bir eyeliner ardından bu eyliner üzerine uygulanan kusursuz bir kuyruk, gölgelendirme çalışması ve ardından da dudaklara uygulanan kahverenginin ya da kırmızının tonlarına ait olan bir ruj ya da likit ruj, bayanın mükemmel bir görünüm kazanmasına neden olacaktır ve bayan kendisini olduğundan daha harika bir görünüme kavuşturacaktır. Siyah elbise seçeneklerinde yapılabilecek olan bir diğer makyaj türü ise gözleri patlattıktan sonra dudakları daha geri planda bırakıp bütün dikkatleri gözlere yoğunlaştırmak şeklinde olabilir. Bu da son derece çekici ve olası bir tercih olacaktır ve hoş bir görünüm elde edilecektir.

Bir önceki yazımız olan Profesyonel Makyaj Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde makyaj, profesyönel makyaj ve uzman makyaj hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Etimesgut Halı Yıkama Sincan Halı Yıkama Eryaman Halı Yıkama