Soğuk Havalara Karşı Sıcak Olun!

Soğuk Havalara Karşı Sıcak Olun!

Hemen hemen herkes havaların soğukluğundan ve kat üstüne kat kıyafet giymekten şikayetçi. Havaların soğuk olması sizin paspal ve rüküş görünmenize sebep olmasın. Vitrinlere ve elbise dolabınıza göz atın. Eminim içinde sizi sıcak tutacağı kadar çok şık gösterecek kıyafetler vardır. Kış diye kendini siyaha, laciverte adamayın; yeşil giyin, kırmızı giyin. Kışı canlandırmak sizin elinizde. Hava kapalı olsun ama siz rengarenk olun! Hatta özellikle sıcak renkleri tercih ederek soğuğa meydan okuyun.

RENKLİ RENKLİ RENGARENK

Eğer kaban ve montlarınızda klişeleri yıkıp canlı renklere geçemiyorsanız aksesuarlarınızı renklendirin. Pembe eldivenleriniz olsun mesela sarı atkı-bere takımlarınız veyahut turkuvar bir şalınız olsun omuzlarınızda. Canlı renkler bu kasvetli havalarda sizide çevrenizide mutlu edecektir. Özellikle son dönemler tasarımcılarda koleksiyonlarında canlı renklere fazlasıyla yer vermekte. Sizde dolabınıda canlı renklere sahip kışlık kıyafetler ve aksesuarlar bulundurmaya ne dersiniz? Emin olun hayatınıza küçük dokunuşlarla renk katmak sizin elinizde.

NELERİ NASIL KULLANMALI?

Hiç şüphesiz kışın en iyi aksesuarlar atkı-bere gibi sıcak tutan şeyler. Ama pek çok kişi bunları sadece sıcak tutması için kullanıyor. Havalar soğuk, bu mevsimde şık olamazsınız diye bir kural yok. Yaz ve bahar aylarında sahip olduğunuz zerafeti ve şıklığı kışında koruyun. Siyah kaşe kabanınızı kırmızı boyunlukla taçlandırın mesela. Deri eldivenler kullanın mümkünse renkli olanlarını tercih edin ve tekdüzeliğinize biraz dur deyin. Piyasada rahatlıkla canlı renklere sahip kışlık ürünler bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadın Modasına Dair Adım Adım başlıklı makalemizde kadın modası, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ