SON ZAMANLARIN EN ÇOK BEĞENİLEN GELİNLİK MODELLERİ

  • 05 Eylül 2014
  • 2.415 kez görüntülendi.

Bu sene bütün kıyafetlerde olduğu gibi gelinlikte de rahatlık ve sadelik ön planda tutulmuştur. Kimi bayanlar için olan modeller daha hoş olsa da, kimi bayanlar ise kabarıklık yerine ince ve zarif gelinlikler tercih etmektedir.

Gelinlik modellerinin bazı kreasyonları yunan mitolojisinde giyilen elbiseleri andırmaktadır. İnce ve uzun olan bu modeller rahat hareket edebilmeyi de sağlamaktadır. Buna ek olarak, bu tarz gelinliklerde kuyruk kısmının normalden biraz daha uzun olması da düşünülebilir.

Straplez gelinlikler ve askılı omuz kısımları da son zamanlarda gelin adayları tarafından çokça tercih edilmeye başlanan gelinlik modellerindendir. Ayrıca, bu senenin trendleri arasında dantelli modellerde çokça beğenilen arasında gösterilebilir. Omuzları geniş olmayan bayanlar için ise dökümlü gelinlik modellerinin tercih edilmesi daha doğru olacaktır.

Her gelin adayının hayali kendi düğününde prensesler gibi olmaktır.Bu sebeple bayanlar arasında ihtişamlı gelinlikler daha ön plandadır. Buna dayanarak ise “son zamanların modası kabarık, ihtişamlı ve bol süslü gelinliklerdir”  demek yanlış olmaz.

 

Bir önceki yazımız olan BAYANLARIN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ BELLİ BAŞLI SAÇ MODELLERİ başlıklı makalemizde 2014 saç modelleri ve popüler saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ