Zahide Yetiş Kimdir? Fotoları

7 Temmuz 1979 tarihinde Avusturya’nın Viyana şehrinde dünyaya gelen Zahide Yetiş, lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’nde yaptı. Daha sonra yine İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi’nde öğrenim gören sunucu, Satış Yönetimi ve İşletme mezunu. Küçük yaşlarda TRT’de çeşitli programlarda seslendirmeler yapan Zahide Yetiş, 4 çocuklu bir ailenin kızıdır.

Çocukluk yıllarında başlayan seslendirme işlerini, ilerleyen yıllarda haber spikerliği ve metin yazarlığı ve reklam seslendirmeleri oldu. Daha sonra şehirleri gezerek TV8 kanalında belgesel programları yaptı. Tanındığı program ise 2009 yılında Kanal D’de yayınlanan Doktorum programı oldu. Programın sona ermesinin ardından ATV’de Zahide İle Yetiş Hayata programının sunuculuğunu üstlenen ünlü isim, daha sonra Show TV’ye transfer oldu ve burada da “Zahide Yetiş’le” programını sunmaya devam ediyor.

Ünlü sunucunun ayrıca kitapları da bulunuyor. Bunlar; 2013 tarihinde yayımlanan “Dinle Hayat Sana Fısıldıyor” ve 2015 yılında yayımlanan “Şifa Niyetine”isimli iki farklı kitap. 2014 yılının Eylül ayında Kuruçeşme’de yapılan düğün ile dünyaevine giren ünlü sunucu, televizyon kariyeri başlamadan önce İzmir Fatih Koleji’nde Güzel Konuşma dersleri de verdi. Geçmiş yıllara göre giderek inceldiği gözlerden kaçmayan ünlü sunucu, Show TV’de yayınlanan yeni programında sık sık beslenme uzmanları, ilişki uzmanları ve doktorları ağırlamayı ihmal etmiyor.  için galerimize göz atabilirsiniz;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ